Homepage
Nikdo není přihlášen   Katalog obsahuje 8906 položek

Katalog:Pro fanoušky na facebooku. Soutěže, novinky a slevy.

Servis a opravy PC

Tvorba www | Prodej a servis PC | Připojení k internetu
zvýšení návštěvnosti

banan webhosting

Portál Nový Bydžov - informační portál města

Ochrana osobních údajů

Shromážďování osobních dat o zákaznících je z hlediska provozu elektronického obchodu nezbytností. E-Ptákoviny striktně chrání osobní data před zneužitím, tzn. dodržuje zákon 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů.

Bezpečnost Vašich dat je pro nás velice důležitá a proto jí věnujeme maximální pozornost. Veškeré údaje jsou použity pouze v rámci firmy a v žádném případě nejsou sdělovány dalším osobám nebo firmám.

V případě, že se na našem obchodě registrujete, dáváte souhlas ke shromažování a užívání osobních dat, tím je samozřejmě myšlena zejména adresa a Vaše kontaktní údaje. Se všemi zadanými údaji je zacházeno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.

Shromažďujeme i údaje o objednávkách. Je to nutné zejména kvůli zajištění dodávek, případným reklamacím a hlavně kvůli zpětné kontrole ze strany zákazníka, který může v našem systému nalézt seznam všech svých dosavadních objednávek, u aktuálních objednávek sledovat termín dodávky apod. Se těmito údaji je zacházeno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.

Vymazání osobních údajů

V případě, že chcete, aby vaše osobní údaje byly z naší databáze zcela odstraněny, zašlete prosím žádost o vymázání osobních údajů na adresu obchod@e-ptakoviny.cz a Vaše osobní údaje budou neprodleně z databáze odstraněny, v případě dalšího nákupů budete muset vytvořit zcela nový zákaznický účet.

Ztráta hesla

Pokud jste ztratili své heslo, nežádejte emailem o jeho zaslání, k Vašemu heslu nemám přístup a tudíž Vám jej nemůžeme sdělit. Pokud si chcete nechat vygenerovat nové heslo, musíte o to zažádat emailem a nebo telefonicky. Po ověření, Vám bude na email uvedený v registraci zasláno nově vygenerované heslo. To si pak můžete kdykoliv změnit.

tel: +420 732 289 599 email: obchod (zavináč) e-ptakoviny.cz © EO 2013
TOPlist